Главная Обратная связь

Дисциплины:

Архитектура (936)
Биология (6393)
География (744)
История (25)
Компьютеры (1497)
Кулинария (2184)
Культура (3938)
Литература (5778)
Математика (5918)
Медицина (9278)
Механика (2776)
Образование (13883)
Политика (26404)
Правоведение (321)
Психология (56518)
Религия (1833)
Социология (23400)
Спорт (2350)
Строительство (17942)
Технология (5741)
Транспорт (14634)
Физика (1043)
Философия (440)
Финансы (17336)
Химия (4931)
Экология (6055)
Экономика (9200)
Электроника (7621)






Кинотеатры: Киев, Жовтень, Кинопалац, Кинопанорама, Киевская Русь



Список показов для переводчиков на МКФ Молодость 2012

20.10 – 28.10.2012

Кинотеатры: Киев, Жовтень, Кинопалац, Кинопанорама, Киевская Русь

Мастер-классы в «Мастер-классе» (ул. Лаврская, 16а), отель «Баккара» (м. Гоидропарк)

 

Дата Время Кинотеатр Название Переводчик На показе
21.10 18.00 Мастер-класс Концерт Алени Чорні – презентація (????)    
20.10 21.35 жовтень веркмайстер речич александрович
21.10 19.45 киев анімація Ліпсета александрович александрович
23.10 19.30 жовтень Ми тут були корягіна александрович
25.10 18.00 кінопанорама Прекрасна долина александрович александрович
25.10 21.00 київ Такий як є александрович александрович
26.10 21.30 київська русь Такий як є александрович александрович
28.10 12.00 київ короткометражки Ліпсета Александрович Александрович
28.10 15.00 жовтень уроки темряви (50 хвилин)   александрович
28.10 21.40 жовтень листи мертвої людини (англ. субтитр)   александрович
22.10 14.00 мастер-класс мастер-класс с Теодором Ушевым (нужно узнать, на каком он языке будет вести!)   бибикова
24.10 17.15 київ Алія Бібікова Бібікова
24.10 18.45 київ прес-конференція з учасниками конкурсної програми   Бібікова
28.10 21.45 київ За стінами бібікова бібікова
22.10 19.30 жовтень Невимовна молодість білик білик
23.10 19.15 київ Білявка (переклад) білик білик
23.10 21.15 київ натюрморт + презентація чхаідзе білик
24.10 21.30 київська русь Білявка Білик Білик
25.10 21.30 жовтень натюрморт чхаїдзе білик
28.10 17.15 київ Сімон та дуби малаш білик
20.10 19.00 киев пьета буркуш буркуш
20.10 12.30 киев пьета (пресс-показ) буркуш буркуш
21.10 17.30 жовтень пьєта буркуш буркуш
22.10 14.30 киев дискусія з учасниками студентської та коротко-метражної конкурсної програми   виноградов
22.10 17.00 киев короткометражний конкурс – 1 + переклад презентації виноградов виноградов
22.10 19.20 киев Я тебе не люблю (російська програма) – переклад презентації   виноградов
22.10 21.15 киев море на світанку виноградов виноградов
22.10 12.30 киев короткометражний конкурс – 1 + переклад презентації виноградов виноградов
23.10 10.00 київ короткометражний конкурс – 3 + переклад презентації виноградов виноградов
23.10 14.30 киев прес-брифінг з учасниками короткометражної конкурсної програми   виноградов
23.10 17.00 кінопанорама короткометражний конкурс – 1 + переклад презентації виноградов виноградов
23.10 19.15 кінопанорама короткометражний конкурс – 2 + переклад презентації виноградов виноградов
23.10 21.00 кінопалац Море на світанку виноградов виноградов
23.10 12.30 київ короткометражний конкурс – 4 + переклад презентації виноградов виноградов
24.10 13.30 київ Дитячі історії (презентація)   Виноградов
24.10 14.00 київ національний конкурс – переклад презентації   Виноградов
24.10 15.20 київ прес-брифінг стосовно Boat Meeting   виноградов
24.10 16.00 київ прес-конференція з учасниками національного конкурсу   виноградов
24.10 17.00 кінопанорама короткометражний конкурс – 3 + переклад презентації виноградов виноградов
24.10 19.15 кінопанорама короткометражний конкурс – 4 + переклад презентації виноградов виноградов
24.10 11.30 київ Священні мотори – пресс-показ Тимошенко виноградов
25.10 10.00   Лео Каракс – супровід (з 10.00 до 15.00, уточнити у гостьового відділу)   Виноградов
26.10 16.00 мастер-класс мастер-класс с Бернаром Паєном (нужно спросить у Юли Соболь!!)   виноградов
26.10 22.00 київ Після мороку світло зайцева виноградов
28.10 19.20 київ Після мороку світло зайцева виноградов
28.10 21.30 київ Інша дорога малаш виноградов
21.10 21.30 кінопанорама На березі вовкогон вовкогон
22.10 09.30 киев смак грошей (прес-показ) шелудько вовкогон
22.10 13.15 киев на березі вовкогон вовкогон
24.10 10.00 київ 10 годин до Раю ліндова вовкогон
24.10 15.00 Киев Посміхайтеся! (закритий показ для журі, Сінематека) Магдич вовкогон
25.10 10.00 київ Жени бабло! вовкогон вовкогон
25.10 14:15 київ 10 годин до Раю Ліндова Вовкогон
25.10 22.15 київ Примітка Вовкогон Вовкогон
26.10 21.00 київ Гола бухта вовкогон вовкогон
27.10 17.00 кінопалац Примітка вовкогон вовкогон
27.10 20.00 київ Інша дорога малаш вовкогон
28.10 13.15 київ Жени табло! вовкогон вовкогон
28.10 20.15 кінопанорама Гола бухта вовкогон вовкогон
28.10 11.15 київ Істальгія   вовкогон
20.10 13.15 киев трансєвропейський експрес зайцева зайцева
20.10 16.30 Опера прес-конференція членів жюрі   зайцева
20.10 17.30 опера відкриття фестивалю   зайцева
20.10 11.15 киев повільний плин утіхи зайцева зайцева
21.10 14.30 киев Подиумная дискуссия «Творчість. Пропаганда. Цензура» - синхронний перевод   зайцева
21.10 17.20 киев колюня – усне прочитання перекладу!! (Ира, если после синхронна тебе будет тяжело, я поставлю другого человека)   зайцева
21.10 19.20 киев переклад презентації російської програми (на англ!)   зайцева
22.10 15.00 киев презентація національного конкурсу (переклад на англ.!) зайцева
22.10 19.15 киев Вантажівка зайцева зайцева
23.10 14.30 київ прес-конференція з учасниками Sunny Bunny   зайцева
23.10 17.15 київ Мама, я льотчика люблю (презентація)   зайцева
23.10 19.00 київ Пока ночь не разлучит (Росія) – переклад презентації   зайцева
24.10     супроводження Лео Каракаса (цілий день)   Зайцева
24.10 14.00 київ прес-конференція з Лео Каракасом   Зайцева
25.10 9.00 Баккара Boat Meeting (переводчик для Копилової), до 15.00   Зайцева
25.10 15.50   Лео Каракс – супровід (з 15.50, в т.ч. переклад мастер-класу)   Зайцева
26.10 18.45 київ Прес-конференція з учасниками конкурсної програми   зайцева
27.10 14.00 київ прес-конференція з учасниками програми Тиждень російського кіно   зайцева
27.10 15.30 київ Переклад презентації стрічки «Зима, геть!»   Зайцева
27.10 18.00 київ церемонія закриття   зайцева
27.10 19.00 київ прес-конференція з членами журі   зайцева
28.10 14.00 київ Поступове перетікання утіхи зайцева зайцева
21.10 21.15 киев блок-стоп супрун іваненко
22.10 16.00 мастер-класс мастер-класс с Геральдом Керклецом   іваненко
22.10 21.30 київська русь блок-стоп супрун іваненко
23.10 20.00 жовтень Національний конкурс – 1 (проклацати лише перший фільм) -- іваненко
23.10 21.15 жовтень Іспанія іваненко іваненко
24.10 15.00 кінопанорама Іспанія Іваненко Іваненко
25.10 11.30 київ Сяйво дня (прес-показ) Іваненко Іваненко
26.10 09.30 київ Це вам не каліфорнія (прес-показ) супрун Іваненко
26.10 11.30 київ Полювання (прес-показ) купінська Іваненко
27.10 19.35 жовтень Симон та дуби малаш Іваненко
27.10 21.40 жовтень Це вам не Каліфорнія супрун іваненко
28.10 21.30 київська русь сяйво дня іваненко іваненко
20.10 14.30 киев майже чоловік (пресс-показ) купинская купінська
21.10 19.15 киев майже чоловік купінська купінська
22.10 21.20 жовтень радіоняня купінська купінська
23.10 21.30 Київська Русь Радіоняня Купінська Купінська
26.10 20.10 жовтень Балада про Джей і Генезіс купінська купінська
28.10 21.00 кінопалац полювання купінська купінська
20.10 21.00 киев боб марлі ковальчук ліндова
25.10 19.45 київ короткометражки Ушева Ліндова Ліндова
26.10 10.00 київ Л Сірик ліндова
26.10 12.00 київ Гемель ліндова ліндова
27.10 16.00 київ Гемель Ліндова Ліндова
27.10 21.45 київ Сяйво дня Іваненко Ліндова
21.10 21.00 кінопалац молитва за гетьмана мазепу (показувати англ. субтитри)   магдич
23.10 12.45 київ нападение (пресс-показ) магдич магдич
24.10 21.00 київ Напад магдич магдич
25.10 21.30 київська русь напад магдич магдич
27.10 10.00 київ Наложниця Малаш магдич
27.10 12.00 київ Усміхайтесь! Магдич магдич
27.10 21.30 київ полювання купінська магдич
28.10 12.00 київ Усміхайтесь! магдич магдич
28.10 14.00 київ наложниця малаш магдич
28.10 16.00 київ Смертельна селекція (клацати треба тільки останній фільм!)   магдич
23.10 15.15 київ пліч-о-пліч матасова малаш
23.10 19.15 київ Блонді (презентація)   малаш
24.10 12.00 київ прекрасна долина александрович малаш
24.10 13.30 київ Дитячі історії малаш малаш
24.10 17.00 київ рік, коли Долі Партон була моєю мамою малаш малаш
24.10 19.00 київ Переклад презентації російської програми   Малаш
25.10 12.00 київ Істальгія   малаш
25.10 14.00 київ Прес-конференція з українськими учасниками конкурсних програм   малаш
25.10 16.00 кінопанорама рік, коли долі партон була мамою малаш малаш
25.10 18.45 київ Істальгія   малаш
21.10 19.30 жовтень не гаси світло малкович малкович
21.10 10.30 киев не гаси світло (пресс-показ) малкович малкович
26.10 16.45 київ спогади дивляться на мене малкович малкович
27.10 11.30 київ спогади дивляться на мене малкович малкович
20.10 23.30 киев швейцарская ночь - презентация   оболенский
21.10 14.00 киев апасіоната – переклад презентації   оболенський
24.10 20.00 жовтень національній конкурс - 2   оболенський
20.10 15.15 киев людина яка обманює зайцева онанко
20.10 17.15 киев едем і потому онанко онанко
20.10 19.15 киев безпідставна любов онанко онанко
21.10 17.00 кінопалац безпідставна любов онанко онанко
22.10 15.00 кінопанорама сестра тимошенко онанко
22.10 17.45 киев Людина, яка обманює зайцева онанко
23.10 17.45 київ Едем і потому онанко онанко
24.10 21.00 кінопалац Священні мотори тимошенко онанко
26.10 16.00 київ Дитячі історії малаш онанко
20.10 21.15 киев пал лазар третяк палій
21.10 17.45 киев трансєвропейський експрес зайцева палій
22.10 21.00 кінопалац майже чоловік купінська палій
25.10 21.00 кінопалац вантажівка зайцева Палій
26.10 21.30 жовтень Професіоналки корягіна палій
27.10 09.30 київ прес-показ фільму закриття   палій
27.10 17.00 кінопанорама професіоналки корягіна Палій
27.10 19.30 київ фільм закриття – червоний зал   палій
28.10 14.00 кінопанорама Пірога третяк палій
28.10 16.00 кінопанорама Дитячі історії малаш палій
21.10 10.00 киев студенческий конкурс – 1 + перевод презентации поправка поправка
21.10 14.30 киев прес-брифінг з учасниками конкурсу (2 поверх)   поправка
21.10 17:00 киев студенческий конкурс – 3 + перевод презентации поправка поправка
21.10 12.30 киев студенческий конкурс – 2 + перевод презентации поправка поправка
22.10 10.00 киев студенческий конкурс – 4 + перевод перезентации поправка поправка
22.10 13.00 киев прес-конференція з учасниками програми «Тиждень російського кіно»   поправка
22.10 14.30 киев дискусія з учасниками студентської та коротко-метражної конкурсної програми   поправка
22.10 17.00 кінопанорама студенческий конкурс – 1 поправка поправка
22.10 19.15 кінопанорама студенческий конкурс – 2 поправка поправка
22.10 21.30 кінопанорама студенческий конкурс – 3 поправка поправка
23.10 14.00 мастер-класс мастер-класс з російськими режисерами (чи потрібен переклад??)   поправка
23.10 16.00 мастер-класс мастер-класс з режиссерами студентської програми (16.00-18.00)   поправка
24.10 14.00 мастер-класс мастер-класс с участниками короткометражного конкурса (14.00-16.00)   поправка
25.10 15.00 Баккара Boat Meeting (переводчик для Копилової), спитати у Саші Миколишин!!   Поправка
25.10 20.00 київ Україна, гудбай – переклад презентації (???)   Поправка
27.10 15.00 київ прес-конференція з учасниками German Wave   Поправка
27.10 16.00 київ Балада про Джейн і Генезіс купінська поправка
27.10 19.30 київ фільм закриття – синій зал   поправка
25.10 17.00 жовтень безумовна любов ковальчук Саніна
25.10 19.00 жовтень у темряві ковальчук Саніна
27.10 15.20 жовтень У темряві ковальчук Саніна
27.10 17.45 жовтень пліч-о-пліч матасова Саніна
24.10 21.30 кінопанорама китайська казка семенова семенова
27.10 19.00 кінопанорама китайська казка семенова семенова
20.10 19.30 жовтень Щастя супрун супрун
26.10 20.00 київ Це вам не Каліфорнія супрун супрун
22.10 15.30 киев Торменті (вшиті субтитри) – переклад презентації   терещенко
22.10 11.30 киев Море на світанку (прес-показ) виноградов терещенко
23.10 15.00 київ національний конкурс – переклад презентації   Терещенко
23.10 17.00 київ Алия бибикова Терещенко
23.10 21.30 кінопанорама Пірога терещенко терещенко
26.10 17.00 кінопанорама Пірога терещенко терещенко
21.10 21.30 жовтень сестра тимошенко тимошенко
24.10 19.00 київ Священні мотори тимошенко тимошенко
24.10 21.30 київ кохані третяк тимошенко
26.10 21.00 кінопалац Кохані Третяк Третяк
27.10 21.30 київська русь дім на колесах третяк третяк
28.10 15.15 київ Дім на колесах третяк третяк
28.10 19.35 жовтень пан лазар третяк третяк
23.10 17.15 київ Мама, я льотчика люблю (переклад)   Трофімчук
20.10 10.30 киев Просто вітер (пресс-показ) уралова уралова
21.10 17.00 кінопанорама Трнка: Імператорський соловей   уралова
21.10 19.15 кінопанорама Щастя супрун уралова
21.10 21.30 киев просто вітер уралова уралова
22.10 17.15 киев Трнка – Давні чеські оповіді   Уралова
23.10 15.00 Кінопанорама студентський конкурс – 4 + переклад презентації поправка Уралова
24.10 16.00 мастер-класс мастер-класс с представите- лем FAMU о storytelling (16.00-18.00)   уралова
24.10 21.15 жовтень Просто вітер уралова уралова
27.10 15.00 кінопанорама Л сірик Уралова
20.10 17.00 кинопалац відкриття програми Ступки – переклад презентации(?нужно ли?)   шелудько
21.10 12.00 киев прес-конференція з учасниками скандинавскої панорами (фильм Майже чоловік) (Аня, ты должна посмотреть фильм на пресс-показе 20.10 в 14.30)   шелудько
21.10 15.00 киев презентація національного конкурсу (переклад на англ.!)   шелудько
22.10 21.30 киев Смак грошей шелудько шелудько
25.10 18.00 київ прес-конференція з учасниками конкурсної програми   Шелудько
25.10 18.45 київ Істальгія – переклад презентації   Шелудько
25.10 20.15 кінопанорама смак грошей шелудько шелудько
21.10 14.30 киев Подиумная дискуссия «Творчість. Пропаганда. Цензура» - синхронний перевод   шпигунов
21.10 17.15 киев колюня – переклад презентації   шпигунов
20.10 21.00 кинопалац Вогнем і мечем (показ укр.. субтитру)   Юрчишин
24.10 19.30 жовтень Секрет юрчишин юрчишин
25.10 16.00 київ Пуп’янки юрчишин юрчишин
26.10 14.45 київ пуп’янки юрчишин юрчишин
26.10 21.30 київ Смертельна селекція (клацати тільки останній фільм!!!)   юрчишин
27.10 21.15 кінопанорама народ проти Ларі Флінта юрчишин юрчишин
28.10 16.00 київ боб марлі ковальчук юрчишин

 




Эта страница нарушает авторские права

allrefrs.ru - 2019 год. Все права принадлежат их авторам!